Skip links

Máte otázky?

NÁJDITE ODPOVEĎ NA NAJČASTEJŠIE OTÁZKY, KTORÉ SA PÝTATE V NAŠOM BLOGU.

Hlavným benefitom je jedinečný vzhľad, ktorý dokáže perfektne oživiť každý objekt. Po farebnej stránke je však podobné ako iné, klasické dreviny. Výhodou je tiež dlhá životnosť (viac ako 50 rokov) a prístupná cena.

Hladké drevo považujeme za lepšie, keďže vrúbkované nie je protišmykové. Správa sa rovnako ako hladké, no ťažšie sa udržiava.

Realizujeme inteligentné klipové uchytenie s vysokou pevnosťou a skrutkové uchytenie.

Skrutkové je o niečo pevnejšie, avšak aj naše klipové uchytenia sú mimoriadne pevné. Používame najpevnejšie klipy na trhu, ktoré sú odolnejšie než konkurenčné. Preto je možné použiť ich aj na široké a dlhé dosky, pri ktorých sa primárne využíva skrutkový systém.

Áno, vieme. Konkrétna farba vždy závisí od prirodzenej farebnosti a technických vlastností dreva. V ponuke máme svetlé aj tmavé odtiene drevín.

Áno, vieme. Primárne u cédrového dreva, ktoré dokážeme farebne tónovať. V prípade dreva ipe a garapa farebná škála závisí od prirodzenej farebnosti.

Potrebný materiál máme skladom, preto náš montážny a výrobný tím vie flexibilne reagovať na každú požiadavku. Konkrétna dĺžka výroby či montáže je vždy individuálna a závisí od viacerých faktorov, vrátane pripravenosti stavby.

Montujete v rámci celého Slovenska?

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Máte záujem o cenovú ponuku na mieru? Neváhajte nás kontaktovať, alebo nám zavolajte na: